Geri
Katip Çelebi Newton Fonu TÜBİTAK - InnovateUK Sanayi İşbirliği Çağrısı Çevrimiçi Ortak Bulma Etkinliği (Online Brokerage Event)

19.08.2016

Katip Çelebi Newton Fonu TÜBİTAK - InnovateUK Sanayi İşbirliği Çağrısı Çevrimiçi Ortak Bulma Etkinliği (Online Brokerage Event)

9 Mayıs 2016 tarihinde açılmış olan TÜBİTAK - InnovateUK Sanayi İşbirliği Programı 2016 yılı çağrısı kapsamında Çevrimiçi Ortak Bulma Etkinliği  düzenleniyor. Etkinlik 7 Eylül 2016 tarihinde TÜBİTAK Başkanlık Binası'nda gerçekleştirilecek.

Etkinlik ile ilgili TÜBİTAK'ın internet sitesinde (http://www.tubitak.gov.tr/tr/duyuru/katip-celebi-newton-fonu-tubitak-innovateuk-sanayi-isbirligi-cagrisi-cevrimici-ortak-bulma-etkinligi) yapılan çağrı şu şekilde:

"9 Mayıs 2016 tarihinde açılmış olan TÜBİTAK - InnovateUK Sanayi İşbirliği Programı 2016 yılı çağrısı kapsamında 7 Eylül 2016 tarihinde TÜBİTAK Başkanlık Binası, Mustafa İnan Konferans Salonu’nda düzenlenecek olan Çevrimiçi Ortak Bulma Etkinliği‘ne (Online Brokerage Event) davetlisiniz.

Etkinlik çerçevesinde, Türkiye’den ve Birleşik Krallık’tan proje ortaklığı kurmak isteyen firmaların biraraya getirilmesi ve sürdürülebilir araştırma ve yenilik ortaklıkları kurmaları amaçlanmaktadır. Devam eden Katip Çelebi Newton Fonu TÜBİTAK - InnovateUK Sanayi İşbirliği Çağrısı’na katılım koşulları için güncellenmiş ortak başvuru kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz. Etkinlik kayıt işlemleri için tıklayınız."

Tarih: 7 Eylül 2016
Yer: TÜBİTAK Başkanlık Binası, Mustafa İnan Konferans Salonu