Geri
"Değişimi Şekillendirin - Dijital Üretim ve Sanayi 4.0" Programı

03.04.2017

Boğaziçi Üniversitesi, Bosch Türkiye işbirliğinde "Değişimi Şekillendirin - Dijital Üretim ve Sanayi 4.0" (Shape the Change - Digital Manufacturing & Industry 4.0) programını geliştirdi.

Boğaziçi Üniversitesi ve Bosch Türkiye tarafından ortaklaşa yürütülen program, Türkiye’de tüm üniversitelerin lisans ve lisansüstü öğrencilerinin katılımına açık ve ücretsizdir. Programa katılan öğrenciler Dijital Üretim ve Sanayi 4.0 konularına odaklanmış projeler üzerinde çalışacaklardır.

Kaç kişi yer alacak?

40

Kimler başvurabilir?

Türkiye’de tüm üniversitelerden bölüm ayrımı olmaksızın lisans ve lisansüstü öğrenciler

Nasıl başvurulur?

"Shape the Change" programına başvurular program web sitesinden (http://fourzero.boun.edu.tr/) elektronik olarak yapılır.

Ne zamana kadar başvurulabilir?

5 Nisan 2017 tarihine kadar başvurulabilir.

Süreç nasıl işler?

"Shape the Change - Digital Manufacturing & Industry 4.0" programına başvurular http://fourzero.boun.edu.tr/ sitesinden elektronik olarak alınacaktır. Programa başvuru için son tarih 5 Nisan 2017’dir. Programda 40 katılımcı yer alacak olup katılımcıların belirlenmesi ve seçimi, Boğaziçi Üniversitesi TTO Ekibi, Program Akademik Direktörü ve Bosch Türkiye IoT ve Sanayi 4.0 Proje Ekibi tarafından karşılıklı görüş birliği içinde yapılacaktır. "Shape the Change" Mayıs 2017’de başlayacak ve Eylül 2017’de program kapsamında geliştirilen projelerin final sunumu, jüri değerlendirmesi ve ödül töreni ile ilk dönemi tamamlanacaktır. Her bir proje ekibine, program boyunca biri Boğaziçi Üniversitesi’nden diğeri Bosch Türkiye’den olmak üzere iki danışman/mentor atanacaktır.

"Shape the Change" programıyla ilgili sorularınız ve merak ettikleriniz için tto@boun.edu.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.