Geri
2018 Proje Fuarı ve Yarışması 8 Mayıs'ta!

29.03.2018

2018 Proje Fuarı ve Yarışması 8 Mayıs'ta!

ARİNKOM TTO ve Eskişehir Sanayi Odası (ESO) iş birliği ile Anadolu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi tarafından 08 Mayıs 2018, Salı günü Eskişehir Sanayi Odası Binası Fuaye Alanında “Proje Fuarı ve Yarışması 2018” etkinliği düzenlenecektir.   

Etkinlikte son sınıf öğrencilerinin hazırladığı projeler sergilenecek, sektör ile buluşturulacak ve aralarından en iyileri ödüllendirilecektir.   

Proje yarışması ülkemizdeki Bilgisayar/Yazılım Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Elektrik/Elektronik/Haberleşme Mühendisliği, Endüstri/Üretim/Sistem Mühendisliği, İnşaat/Yapı Mühendisliği, Kimya Mühendisliği ve Malzeme Bilimi/Metalürji/Seramik Mühendisliği Bölümlerinin son sınıfında okuyan öğrencilerin katılımına açıktır.   

Proje Fuarı-Yarışması 2018’de sunulacak proje özetlerinin ilgili bölümler tarafından  toplanarak 02 Mayıs 2018 tarihine kadar Anadolu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanlığı’na (mukaddert26@gmail.com adresine) iletilmesi gerekmektedir.   

Not: Etkinlikte kullanılacak poster şablonlarına, örnek özet formatına ve etkinlikle ilgili detaylı bilgilere  proje web sayfasından (https://mfprojefuari.anadolu.edu.tr/) erişilebilmektedir. 

Fuarda yer alacak projelere ilişkin kitapçığa erişmek için lütfen tıklayınız.