Geri
TÜBİTAK 2237 Proje Yazma Eğitimi için son başvuru 15 Eylül 2015!

11.09.2015

TÜBİTAK 2237 Proje Yazma Eğitimi için son başvuru 15 Eylül 2015!

TÜBİTAK 2237 Proje Eğitimi Etkinliklerini Destekleme Programı kapsamında, herhangi bir kurumda çalışan yeterliliğini almış ve tezinin son aşamasındaki doktora öğrencileri ile doktora derecesi veya tıpta uzmanlık derecesine sahip araştırmacılara, ulusal proje çağrılarına yönelik olarak proje yazma süreci, bu süreçte yer alan bilimsel yaklaşımlar, proje yönetimi, bütçelendirilmesi ve değerlendirme aşamasında göz önünde bulundurulması gereken hususlar ile katılımcıların aktif olarak katıldığı uygulamalı araştırma projesi hazırlama tekniklerinin öğretilmesine yönelik, Doğa Bilimleri, Mühendislik ve Teknolojik Bilimler, Tıbbi Bilimler, Tarımsal Bilimler, Sosyal Bilimler ve Beşeri Bilimler alanlarında yurt içinde TÜBİTAK tarafından eğitim etkinliği düzenlenecektir.

Bu eğitim etkinliği 1-2-3 Ekim 2015 tarihlerinde Ankara Başkent Öğretmenevi’nde düzenlenecektir. Yol, Konaklama ve İaşe giderleri TÜBİTAK tarafından karşılanacaktır.

Programa katılımcı olarak başvuru yapmak isteyen araştırmacılar 1 Eylül – 15 Eylül 2015 tarihleri arasında http://ebideb.tubitak.gov.tr adresinden “2237-Proje Eğitimi Etkinliklerini Destekleme Programı Katılımcılar İçin 2015 yılı 1. Dönemi” isimli programa çevrimiçi başvuru yapabileceklerdir. Eğitime katılmaya hak kazanan araştırmacılar 15 Eylül tarihinden sonra TÜBİTAK tarafından bilgilendirilecektir.