Geri
Eskişehir ve ARİNKOM TTO'nun Gündemi Girişimcilik!

21.12.2018

Eskişehir ve ARİNKOM TTO'nun Gündemi Girişimcilik!

20 Aralık 2018, Perşembe günü Eskişehir ve ARİNKOM TTO'nun gündeminde girişimcilik vardı. ARİNKOM TTO ve ANAÇ Ön Kuluçka Merkezi'nde eş zamanlı gerçekleştirilen etkinliklerde girişimlerini yurtdışı pazarına açmak isteyen ve girişimlerini yatırımcılarla buluşturan girişimcilerimiz bizlerleydi.

Diffusion Capital Partners ile yapılan yatırım görüşmelerinde TechUP 2018 Programı'na dahil olan 3 girişimci firmamızın sunumlarını Altan Küçükçınar ve Fırat Özpınar'a gerçekleştirdiler. ARİNKOM TTO'da gerçekleştirilen yatırımcı görüşmelerinde girişimcilerimizin mentorları ve ekipleri bir aradaydı.

ANAÇ Ön Kuluçka Merkezin'de gerçekleştirilen ABD'de Yatırım ve Girişimcilik Semineri kapsamında da ABD Ticaret Müsteşarlığı, Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Eskişehir Yatırım Destek Ofisi ve Select USA programı ile geçtiğimiz yıllarda ABD ziyaretleri gerçekleştiren Sn. Kenan Işık, girişimcilerle bilgi ve deneyim paylaşımı gerçekleştirdi.

Girişimcilik alanında destek ve imkânlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen girişimcilerimiz ve teknoloji tabanlı girişim fikirlerine sahip akademisyen ve öğrencilerimiz ARİNKOM TTO ve ANAÇ Ön Kuluçka Merkezi'nde girişimcilik koordinatörlerimiz ile görüşebilirler.