Geri
Anadolu Üniversitesi ve Doruk Ev Gereçleri arasında ''İşbirliği Çerçeve Sözleşmesi'' imzalandı

29.09.2015

Anadolu Üniversitesi ve Doruk Ev Gereçleri arasında ''İşbirliği Çerçeve Sözleşmesi'' imzalandı

Anadolu Üniversitesi ile Candy ve Hoover markalarını bünyesinde barındıran Doruk Ev Gereçleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 29 Eylül Salı günü Anadolu Üniversitesi Rektörlük Ofisi’nde iş birliğine yönelik "Çerçeve Sözleşmesi” imzaladı.

İmza törenine; Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Savaş Koparal, ARİNKOM TTO Genel Koordinatörü M. Hakan Dağ, ARİNKOM TTO Sistem Yöneticisi ve H2020 Koordinatörü Rabia Taş, ARİNKOM TTO Fikri Haklar ve Ticarileştirme Koordinatörü Özlem Tigin, Candy Grup Mutfak Gereçleri İş Sektörü Direktörü Giorgio Lasagni, Candy Grup Mutfak Gereçleri Ar-Ge Direktörü Alberto Sinatri, Doruk Ev Gereçleri Genel Müdürü ve Candy Grup Türkiye Ülke Müdürü Andrea Ojetti, Doruk Ev Gereçleri İdari İşler ve Finans Direktörü Mustafa Kılıç, Doruk Ev Gereçleri Ar-Ge Direktörü Sezgin Bahtiyar, Doruk Ev Gereçleri İnsan Kaynakları Direktörü Baki Özgür, Doruk Ev Gereçleri Pazarlama ve İletişim Uzmanı Müge Coşkun, Doruk Ev Gereçleri Proje Ofisi’nden Berna Aykanat ve Dilek Candüz katıldı.

Anadolu Üniversitesi ile Doruk Ev Gereçleri San. Tic. Ltd. Şti. arasında temel ve uygulamalı araştırma, rekabet öncesi araştırma ve eğitim alanlarında ortak girişimlerde bulunulmasına yönelik yapılan sözleşme ile zaman içerisinde bu alanlarda sınırlı olmaksızın genişleyen bir çerçevede güçlü ve uzun dönemli bir Ar-Ge iş birliği kurulması amaçlanıyor.