Geri
ARÇELİK A.Ş. Bulaşık Makinesi İşletmesi “Kimyasal Kalıntı Tespiti Ve Ölçüm Düzeneğinin Kurulması, Test Yapılması” PTS İlanı!

29.04.2016

ARÇELİK A.Ş. Bulaşık Makinesi İşletmesi “Kimyasal Kalıntı Tespiti Ve Ölçüm Düzeneğinin Kurulması, Test Yapılması” PTS İlanı! Başvuru Tarihi
29.04.2016 - 06.05.2016

ARÇELİK A.Ş. Bulaşık Makinesi İşletmesi “Kimyasal Kalıntı Tespiti Ve Ölçüm Düzeneğinin Kurulması, Test Yapılması” PTS İlanı!

(Son Başvuru Tarihi 6 Mayıs 2016, Cuma )

ARÇELİK A.Ş. Bulaşık Makinesi İşletmesi “Kimyasal Kalıntı Tespiti Ve Ölçüm Düzeneğinin Kurulması, Test Yapılması” PTS İlanı! konusunda Proje Tabanlı Staj yapacak, Fen Fakültesi Kimya Bölümü,  Mühendislik Fakültesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği  ve Kimya Mühendisliği Bölümünde okuyan adayların başvurularını bekliyor.

Başvuruda bulunmak isteyen öğrenci arkadaşlar öz geçmişlerini ve başvuru formlarını arinkomkariyer@anadolu.edu.tr adresine göndermelidir. (Başvuru formu için aşağıda linki bulunan klasörü indirebilirsiniz, indirme sırasında sıkıntı yaşıyorsanız ilgili e-posta adresine e-posta gönderebilirsiniz.)

https://drive.google.com/file/d/0BxN3NHZZjlHlOUFMQ1A0S0FHNjg/view?pli=1

Firmanın adayda aradığı özellikler;

-              Ankara’da ikamet eden/edebilecek olan adaylar,

-              İletişimi kuvvetli,

-              İşbirliğine açık,

-              Sorumluluk sahibi,

-              Aktif olarak çalışma isteği içinde olan,

*Geçmiş dönemlerde Proje Tabanlı Staj yapan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.